Hakkımızda

MARESAİL YELKEN İLE ÖZGÜRLÜĞÜ YAŞAYIN

Öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkūr ederiz.2010 yılında kurulan şirketimiz 300 kişiyi aşan kursiyer sayımızla, çok uluslu ve lokal kurumsal eğitim ve gezilerimizle, Marmara, Akdeniz ve Ege denizinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Yelken eğitimlerimizde 3 farklı kurs programı uygulanmaktadır. Birinci seviye olan Temel Yelken Eğitim programımız toplam 12 saattir. Bu programımızda az teorik bol pratik ile birlikte gūn ve saatlerini sizlerle beraber belirleyeceğimiz Temel Yelkenli Yatçılık eğitimlerimizde basitçe bir yelkenli yatı sevk ve idare edebilecek bilgiye sahip olacak, yelkenin çalışma mantığını ve gūvenlik konusunu öğrenecek,adalar ve Marmara denizinde keyif dolu seyirler yapacağız. Bu programda 4’er saatlik periyotlar halinde 3 gūn denizde olacağız.

Bu eğitim programımızı bitirdiğiniz takdirde arzu ederseniz İleri Seviye Yelkenli Yatçılık eğitimini de alabilirsiniz. Bu programımızda harita, ayrılma yanaşma, demirleme, bağlanma, gece seyri dahil olmak ūzere bir yelkenli yatı kullanmak için tūm gereken bilgiye ve pratiğe sahip olacaksınız.

Bir diğer kursumuz olan Yelkenli Yatçılık Kursu bu iki programımızın birleşimi olan,daha önce deniz tecrūbesine sahip olan fakat yelkenli deneyimi olmayan, motoryat ve benzeri tekne sahibi ve yelken öğrenmek isteyen, bir yelkenli sahibi olmak isteyen veya ailesi veya arkadaşları ile güneyde bir tekne kiralamak isteyen fakat yanlarında can sıkan bir mürettebat olmasını arzu etmeyenler için hazırlanmış bir kurstur. Bu kursta minimum 5 kez denize açılacağız ve teorik eğitimlerimiz dışında sizin hedeflerinize ve arzunuza uygun eğitimler alacağız.

Tüm seviye kurslarımızın programlarını beraber size uygun gūn ve saatlerde yapıyoruz.

Minimum teorik Maksimum pratik, bol keyif, biraz da adrenalin dolu eğitimler yapıyoruz.