Turlar

Adalara Günlük Yelken Turları

Sabah 10:00’da Yeşilköy Marina’da bulunan Bruce Farr & BMW USA Designworks Bavaria 32 Cruiser teknemiz Kılçık’ta buluşuyoruz. Kısa bir seyir planı yapıp, hemen halatlarımızı çözüyor ve adalara doğru yelken seyri yapıyoruz.

Bu seyirlerde dilerseniz siz de dümen tutabilir ve yelken açmamızda yardımcı olabilirsiniz. Dilerseniz elinizde kitabınız, sadece denizin ve rüzgarın sesiyle kendinizi dinlendirebilirsiniz.

Programımızı siz misafirlerimiz istekleri doğrultusunda oluşturuyoruz. Dilerseniz öğle yemeği için Burgazada’da bulunan restoranlarda mola verebilir, faytonla adayı gezebilir veya insan içine çıkmadan yanınızda getirdiğiniz yiyeceklerinizi Heybeli Çam limanında çam kokuları arasında huzurla yiyebilirsiniz.

Gün batımını, Kınalı veya Sivriada manzarasıyla, elinizde şaraplarınızla yapabilirsiniz.

Dönüş yolunda arzunuza göre dümen tutup yelkeni ve rüzgâra hükmedebilir ya da bir köşeye uzanıp günbatımının manzarasını izleyebilirsiniz.

Sabah 10:00’da başladığımız bu eşsiz deneyim saat 16:30’da Yeşilköy Marina’da son bulacak siz de yüzünüzde bu keyifli günün gülümsemesi, haftanın tüm yorgunluğunu atmış bir şekilde, keyifle ve huzurla evinizin yolunu tutacaksınız.

Bu 6 saatlik turumuzda maksimum 6 misafirimizi ağırlayabiliyoruz, günlük bedel ödendiği takdirde daha az kişi ile de tura çıkabiliriz.

Teknemizde buzdolabı bulunmaktadır, dilediğiniz içeceğinizi yanınızda getirebilir, hiç kıyıya çıkmadan gününüzü teknede geçirebilirsiniz. Yeşilköy Marina’da teknemize servis veren market mevcuttur.

Teknemiz bir yelkenli yat olduğundan, spor ayakkabı ile gelinmesi gereklidir, günün hava şartlarına göre, rüzgarlık, bere, güneş kremi veya şort / t-shirt ile de katılabilirsiniz. Dilerseniz yanınızda mayonuzu getirebilir ve yüzme molası verebiliriz.

Teknemizde mutfak, cd mp3 çalar, TV, ısıtıcı, içerde ve dışarda duş, sıcak su ve wc imkanı bulunmaktadır.

Günlük yelken turumuz tüm giderler dahil ( tekne bedeli, kaptanlık hizmeti, yakıt, liman) toplam 600 TL’dir. ( maksimum 6 kişi için toplam bedeldir )

Tüm bedel rezervasyon tarihinde peşin olarak alınır, rezervasyon iptalinde ücret iadesi yapılmaz fakat tarih ötelenebilir.

 

Gün Batımında Yelken Turları

Yeşilköy Marina’dan 32 feet yelkenlimiz Kılçık ile 19:00’da hareket ediyor kendimizi Marmara denizine ve rüzgarın sesine bırakıyoruz. Günün stresini sessiz, huzurlu, dilerseniz yanınızda getireceğiniz içeceklerle birlikte atıyor ve güneşi olağanüstü renkleriyle beraberce batırıyoruz. Saat 21:00’de tekrar limanımıza dönüyoruz.

Bu keyifli 3 saatlik turumuzda ücreti 300 TL’dir.

Katılım maksimum 6 kişidir. Ücret içerisinde yakıt ve kaptanlık bedeli dahildir.

 

Gece Konaklamalı Tirilye Turu

Maksimum katılımcı sayısı 5 kişidir. Gezi bedeli sayir / kaptanlık ve tekne ücreti dahil 1.200 TL / Gece ‘dir.