Yelkencilik Eğitimi

Yelkenle Tanışma Programı

32 feet Bavaria Cruiser modeli olan teknemiz KILÇIK ile 3 saatlik yelkenle tanışma ve gezi programı haftanın 7 günü devam etmektedir . Yeşilköy Marinada bulunan teknemiz ile hem yelken yapacak,dilerseniz sadece gezi ve deniz havası alıp gün batımına doğru yelken açacaksınız. Teknemiz KILÇIK ile bu geziye dilerseniz 5 kişi katılabilirsiniz.Bu Yelkenle Tanışma gezimiz tüm tekne bedeli eğitimi dahil toplam 300 TL dir. Bu programı arzu ederseniz bireysel olarak dilerseniz maximum 4 kişi paylaşarak yararlanabilirsiniz.

PratikSail :
 Yelken eğitimi aldınız ancak pratik yapma imkanı bulamıyorsanız bu programımız tam size göre eğitmen gözetiminde ,Bavaria 32  Cruiser teknemiz KILÇIK ile Yeşilköy Marina dan Marmara denizine doğru 3 saatlik pratik yelken seyri yapma imkanı! Yapacağınız bu pratik gezinizde toplam maksimum 4 kişi olabilirsiniz , toplam bedel 300 TL’dir .

JetSail:
“Yelken eğitimi almak istiyorum fakat vakit ayıramıyorum” diyenlerdenseniz iste sizlere fırsat. Hafta içi sabah 06:00 dan akşam 17:00 ye kadar dilediğiniz saatler arasında Yeşilköy Marina’da bulunan Bruce Farr Design Bavaria 32 Cruiser teknemiz Kılçık ile denize çıkıyor, 2 saatlik yelken eğitimi yapıyor ,mesai öncesi veya mesai arasında hem yelken öğreniyor hem de günün stresini azaltmanıza yardımcı oluyoruz. Bu eğitim programımıza tek başınıza katılabileceğiniz gibi maksimum 4 kişilik ekibinizle de katılabilirsiniz. Hafta içi 2 saatlik yelken eğitimi kişi başı sadece 200 TL’dir.

Maresail 2017 sezonu açılış kampanyasında toplam 12 saatlik, eğitici bir o kadar da keyifli bir eğitim sizi bekliyor. Bu eğitim kampanyamızda 3 gün ( 4 saatten toplam 12 saat ) denizde,üstelik de sizin seçeceğiniz gün ve saatte beraber olacağız. Başlangıç eğitiminin yanında bütün katılımcılar mutlaka bir yelkenlide yapılması gereken tüm görevlerde bulunacaklar.

Hem günün stresini atacağız,hem adrenalin hem de keyif…!

Tüm bu eğitime 750 tl. ye sahip olacaksınız. Acele edin sınırlı sayıdaki bu davetimizi kaçırmayın.

 

Temel Seviye Yelken Eğitim

Eğitim süresi 12 saattir. Eğitim bedeli kişi başı 1.000 TL’dir.

(Program içerisinde 3 kez denize çıkılmaktadır.)

 

İleri Seviye Yelken Eğitimi

Eğitim süresi 18 saattir. Eğitim bedeli kişi başı 1.250 TL’dir.

(Program içerisinde 4 kez denize çıkılmaktadır.)

 

Yelkenli Yatçılık Eğitimi

Eğitim bedeli kişi başı 1.500 TL’dir.

(Program içerisinde en az 5 kez denize çıkılmaktadır)

 

Yelkenle Tanışma Eğitimi ve Gezisi

Maksimum beş kişi için eğitim + tekne bedeli toplam 300 TL’dir.

(Etkinlik süresi 3 saattir.)

 

Hediye Yelken Eğitimi / Gezisi

Maksimum 5 kişi için toplam bedel 300 TL’dir. Sevdiklerinize güzel ve unutulmayacak bir hediye yapmak istiyorsanız aradığınız şey tam olarak bu.

 

Tekne Transferi

Yurtiçi tekne transfer ücretimiz her şey dahil Mil başına 3 Euro’dur.

 

Hafta içi her gün sabah 06:00-17:00 arası ikişer saatlik periyotlar halinde yelken eğitimi almak ister misiniz ?

info@maresail.com

0533 262 63 64

 

DENİZDEYİZ, SİZİ DE BEKLERİZ !